Lekarze Ostrzeszów

Maciej Dembek

Ostrzeszów

Moja mama z bolem zeba szukala pomocy w calym Ostrzeszowie. I tylko pan Dembek jako jedyny ja przyjal. Kazdy ma gdzies ze czlowiek nie moze wytrzymac z bolu bo jedyne slowa to ze mam pelno pacjentow nie dam rady przyjac kpina co sie dzieje

lekarz Marzena Żaboklicka

Psychiatra

63-500 Ostrzeszów

Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.Polecam rodzicom dzieci wymagających konsultacji psychiatrycznej. Leki wprowadzane są tylko wtedy kiedy jest to niezbędne.

mgr Andrzej Tyczyński

Przychodnia
Aleja Wolności 1A
63-500 Ostrzeszów

Nareszcie jeden z najlepszych chirurgów minionych dwóch dekad wrócił na przysługujące mu miejsce w Naszym mieście. 11 lat temu sam zrobił mi operacje guza na jelicie grubym - rak złośliwy. Do dziś jestem pod stałą kontrolą onkologiczną ,jestem bez chemii ale to już tylko i wyłącznie na moje ryzyko. Wszyscy onkolodzy z którymi mam kontakt stwierdzają ,że tylko dziękować Bogu i chirurgowi który tak przyłożył się do tak dokładnego powycinania ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Janina Ogrodowska

Dermatolog

Bolesława Śmiałego 5
63-500 Ostrzeszów

Witam, piszę tutaj ponieważ ja kiedyś tez przeglądałam strony i szukałam opinii o tej Pani- piszę by Was ostrzec. Moja historia zaczęła się 3 lata temu. Miałam na policzkach zaskórniki które były bardzo widoczne pod światło.Żadnych ropnych czy blizn.Mimo to chciałam mieć buzię idealną.Pani doctor oczywiście zaleciła jak dla każdego dragońską dietę, leki i co dwa tygodnie oczyszczanie-wyciskanie. po 2 miesiącach moja buzia była super.byłam mega zadowolona.niestety trwało to może ...
Opinia dodana przez: Anka

Magdalena Józefiak-Świtoń

Grabowska 55
63-500 Ostrzeszów

Leczyła mi ząb kanałowo i spowodowała pęknięcie zęba. Kiedy dzwoniłam już z mega bólem to nie odbierała. Kolejna wizyta była już u chirurga, który usunął pęknięty ząb.

Anna Mostek

Ostrzeszów

miły lekarz.Absolutnie nie nastawiony na kasę!!!Niestety nie radzi sobie w poważniejszych problemach naszych dzieci.MYŚL PRZEWODNIA ANTYBIOTYK.Jednak ja ją lubię, i nic na to nie poradzę-czy polecę innym?Jeśli po receptę to tak, i z małym problemem, bo na dłuższe leczenie nie ma szans.A pamiętajmy, że leczenie antybiotykiem to leczenie ostateczne.Gdybym takim torem szła to dziecko musiałoby jeść go 12miesięcy w roku!sami widzicie!
Opinia dodana przez: wiki-riki

Krzysztof Mostek

Ostrzeszów

do doktora Mostka trafiłam w pierwszej ciąży. mimo problemów urodziłam zdrową, donoszona córe. w drugiej powtórka: znowu zagrożenie przedwczesnego porodu. i co ? poród w terminie. jestem bardzo zadowolona z wizyt. mimo opóźnień doktora na wizytach prywatnych nieraz ponad godzinę to przyjmuje pacjentki rzetelnie a nie na odczepnego. polecam w 100 % !
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Cezary Maciejak

Psychiatra, Wizyty domowe

63-500 Ostrzeszów

Od pierwszej wizyty doświadczyłam wyjątkowej troski i profesjonalizmu. Lekarz ten nie tylko posiada głęboką wiedzę medyczną, ale również potrafi ją skutecznie przekazać w sposób zrozumiały i przystępny. Jego empatyczne podejście sprawia, że czuję się naprawdę zrozumiana w moich problemach zdrowotnych. Zawsze poświęca wystarczająco dużo czasu na wysłuchanie moich obaw i odpowiedzi na wszystkie moje pytania. W trakcie wizyty czuję, że moje potrzeby są priorytetem, a każda decyzja dotycząca leczenia podejmowana ...
Opinia dodana przez: Hania

dr n. med. Ewa Duczmal

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
ul. Wieluńska 25A
63-500 Ostrzeszów

Gdyby nie kompetencja i dociekliwość ,zaangażowanie Pani doktor na pewno dzisiaj nie napisałabym tej opini. Serdecznie za wszystko dziękuję i polecam za całegi serca Panią doktor.
Opinia dodana przez: pacentka

lekarz Barbara Bartlińska

Internista, Kardiolog

Dworcowa 4 (Eskulap)
63-500 Ostrzeszów

Strasznie pazerna kobieta . Zdrowie pacjenta ma za nic. Tylko kasa u niej najważniejsza. Jak ma zrobić test wysiłkowy albo USG czy Holter to wyłącznie za kasę nie zrobi jak człowiek bardzo chory i nie przygotowany na zapłatę . Najczęściej mówi tak : a wziąć sobie połówkę tabletki i zobaczyć jak będzie - tak mówi lekarz kardiolog ! to wstyd. Kiedyś pojechałam do niej prywatnie bardzo chora - to powiedziała ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Halina Dembska

Zygmunta Starego 10
63-500 Ostrzeszów

Doskonały lekarz! Trafiłam z noworodkiem do szpitala w Ostrzeszowie kilka godzin po wyjściu po porodzie ze szpitala w Ostrowie. Zajęła się kompleksowo moim dzieckiem. Jakiś czas pozostałyśmy na oddziale i zdążyłam się zorientować, że jest bardzo konkretny lekarzem i bardzo bezpośrednio mówi jak sprawa wygląda. Nie traci czasu na "dopieszczanie" rodziców - ale to dobrze, bo za to skupia się na dziecku, a przecież o to chodzi. Natomiast opinie o ...

lekarz Andrzej Sobczak

Laryngolog

Pocztowa 3
63-500 Ostrzeszów

zadowolenie z wizyt jedynie co mogę powiedzieć polecam

lekarz Małgorzata Błoch-Karwacka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ostrzeszów

Pani Doktor zawsze konkretna i dokładną,wizyty na NFZ lepsze niż nie jedna prywatna u innych lekarzy . Nie rozumiem trochę komentarzy że nie delikatna ,nie idę do ginekologa żeby odczuwać przyjemność tylko żeby mnie zbadał a to Pani doktor robi to naprawdę dokładnie. Polecam jak najbardziej!
Opinia dodana przez: Km

lekarz Witold Cichoń

os. Zamkowe 9 lok. 8
Ostrzeszów

Ten Pan powinien od nowa nauczyć się zawodu który wykonuje bo przy takiej kompetencji i empatii to powinien zmienić kwalifikacje zawodowe..a pożytecznej będzie już emerytura!!

dr n. med. Ewa Szydło

Internista, Endokrynolog

63-500 Ostrzeszów

Ta starsza pani zawsze odpowiada na nurtujące nas pytania. Będąc u niej na wizycie dowiedziałam się sporo o swojej chorobie. Nie ma problemu z dostaniem się na wizytę. Zawsze pomocna, nie straszy i jest cenowo "niedroga".
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Władysław Bartliński

Szarych Szeregów 15
63-500 Ostrzeszów

Ten lekarz jest ospały i trudno się z nim rozmawia

lekarz Machena Grobel

Dermatolog

pl. Borek 18
Ostrzeszów

Pani doktor za pierwszym podejściem rozpoznała chorobę, z czym wcześniej miał problem inny lekarz. Dobór leczenia dał skutki już po kilku dniach!! Lekarza polciął mi znajoma, która również zrozpaczona wcześniejszymi poszukiwaniami właściwego rozpoznania, tu znalazła rozwiązanie swojego problemu. Z pewnością z każdym kolejnym problemem dermatologicznym udam się właśnei do tej Pani doktor.

lekarz Witold Tomczak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Spółdzielni Inwalidów "Pomoc" w upadłości
Powstańców Wielkopolskich 31.
63-500 Ostrzeszów

Nikt jeszcze nie dodał komentarza? Odradzam wizytę o tego "lekarza". Dno. Zero kompetencji i chęci pomocy. Polecam wpisać w wyszukiwarkę i sprawdzić "przeszłość" tego człowieka. Tyle w temacie.
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Anna Erbel

Indywidualna Praktyka Lekarska Zbigniew Bociąga
Wolności 1A
63-500 Ostrzeszów

Mimo późnej pory na dyżurze bardzo miła i zaanagażowana, tego już nie uświadczyczysz w NFZ. Diagnoza i lek trafiony. Polecam
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Mirosława Pareńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Grunwaldzka 2 a
63-500 Ostrzeszów

Lekarz nieuprzejmy i protekcjonalny. Pani przychodzi do pracy 5 minut po wyznaczonym czasie i karze czekać kolejne 10 minut na wejście. W gabinecie traktuje pacjenta z góry. Dno!